MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Stolar 8605370
nr 860 5370
Stolar
4 st, Leksands modell
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
700 kr
måndag 18 november 2013
kl 18:48:51
16/11 21:37:01
600 kr
17/11 18:22:10